Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés? (Kérdésed túl...

Fogtömés? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú )

Figyelt kérdés
Mennem kell majd fogorvoshoz jövőhónapban mert tömni akarja egyik fogamat. De nem szeretnék szúrit kapni, szúri nélkül fáj-e? Elvileg nem kell nagyon megfúrni. Ha kifúrta be le is teszi akkor a tömést? Múltkor is mikor gyökérkezelte és fájdalmat éreztem rosszul lettem, ezért tartok ettől is.
2013. dec. 5. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem érte el az ideget a szuvasodás,akkor nem kell injekció,megfurja,kitisztitja,betömi,kész.


Ha gyökérkezelni is kell,ahhoz kell érzéstelenitő,másképp nagyon fáj.

2013. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félsz a szuritól ? Mondhatod neki ,hogy tegyen a szúrás helyére egy kis lidocaint ,úgy sokkal elviselhetőbb a szúrás . Inkább szurival csináltasd ,biztos ami biztos ...
2013. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a fogam még nem fáj akkor az még nem érte el azt a részt mikor fúrásál fájna? Ma fejezte be a fedőtömésemet a gyökérkezelt fogamon és fújt rá lidonkaint amitől elzsibbadt 1 kicsit, akkor lehet az is elég lesz?? de amúgy miért fújt rá ha elvileg már nincs benne ideg?
2013. dec. 5. 15:02
 4/4 anonim válasza:
kérj nyugodtan szurit :) énis féltem tőle, az egyik fogamat úgy csinálták hogy nem kértem.. de úgy fájt hogy mondtam hogy inkább a szuri.. aztán utánna nem fájt már :)
2014. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!