Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzott fog helyén a véralvad...

Kihúzott fog helyén a véralvadt dolog felülete kezd kifakulni, kicsit opálos fehéres lenni. Ez most valami lepedék, amit le kéne mosni vagy normál varrasodás vagy hasonló, amit nagyon ne kefélgessek, mert felszakad?

Figyelt kérdés
Sajnálom, hogy nincs egy normális fényképezőm, mert tök jó lenne egy kép sorozat arról, hogy ez, hogy változik :D

2013. dec. 7. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális, nekem szólt is a dokim hogy ilyen lesz, ne lepődjek meg. Ugyanebben a fázisban vagyok most egyébként, de még eszembe nem jutna kefélgetni. Tegnap az oldalához véletlenül hozzáért a fogkefe (nem a heghez, hanem az ínyhez), de olyan érzés volt mint egy véraláfutás. De már idegesít nagyon mert a környékét se tudom rendesen megmosni :(.
2013. dec. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem amúgy semmit nem mondott az orvos. utólag úgy telefonáltam vissza, hogy mit kellene csinálnom, mire kell vigyáznom, meg neten szedegetem össze az infokat..
2013. dec. 7. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!