Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem értem hogy zajlik ez a...

Nem értem hogy zajlik ez a fogpótlás valaki elmagyarázná aki ért az ilyen dolgokhoz?

Figyelt kérdés
A mai nap kihúzta a fogorvosom az egyik metszőfogam, elég hülyén fest most az egész, de nem ez a fontos hanem hogy hogy megy ez a fogpótlás... szoktak lefaragni a mellette lévő fogakból, mert a rés elég kicsi ami utána maradt, egyébként azért lett kicsi a rés mert a fogam elállt amelyet kihúztak.. :(( szóval nem tudom hogy fogja behelyezni a műfogam.. még két hét mire megyek :( nagyon félek hogy fog kinézni.... :( köszönöm a válaszokat.

#fogpótlás #foghúzás #műfog #kis rés #helytelen fognövés #elállófog
2013. dec. 17. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédos két fogat le fogják köszörülni, arra koronát tesznek és közé teszik a pótlást. Ezt hívják hídnak, mert a két szomszédos fog a pillér, ami a közte lévőt tartja. Ne pánikolj, túléled. Különben ma már nagyon szép pótlásokat csinálnak, az enyém például szebb, mint az eredeti fogam volt (pedig azok is szépek, egyformák voltak).
2013. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Tudnál mesélni a fogpótlásról nekem? Milyen volt, miért húzták ki a fogadat, hány fogadat, mennyi idő volt ( olvastam hogy 2 hét után mentél vissza a fogorvoshoz, így csak 2 hetet kellett fog nélkül töltened? ) és mindent, amit egy tudatlan embernek tudnia kellene. Lehet nekem is kelleni fog.. azért érdeklődnék.

Megköszönném előre is a választ.

2015. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!