Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosnak ajándék köszönetké...

Fogorvosnak ajándék köszönetképpen? Nem lenne furcsa?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég óta járok egy magánfogorvoshoz, aki nagyon sokat segített nekem miután sztk-ban elrontották a fogamat.

Nem kért csak az egyik alkalommal pénzt, a kontrollvizsgálatoknál nem kellett fizetnem. Holnap is megyek hozzá, lehet akkor sem kér semmit, de már kellemetlenül érzem magam. Mit szólna ha vinnék neki valamit? és ha igen, mit adjak neki?


2013. dec. 18. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, ő olyan 40 év körüli férfi, én meg 23 éves vagyok. Nem akarom, hogy félre értse, de tényleg nagyon hálás vagyok neki.
2013. dec. 18. 18:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Ilyenkor sokan adnak fogorvosnak is ajándékot olyanok akiket rendszeresen kezel. Legjobb egy kis ajándékkosár,amiben van kávé,csoki,tea,esetleg egy üveg bor vagy pezsgő.
2013. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is olyan ajándékcsomagot vettem a magánbőrgyógyászomnak.
2013. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, akkor valamit viszek majd neki. :)
2013. dec. 18. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!