Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után normális,...

Gyökérkezelés után normális, ha fáj a fog? (többi lent)

Figyelt kérdés
Két hete voltam fogorvosnál. Le volt törve egy darab a hatos jobb őrlőfogamból. Megfúrta, de megjegyezte az orvos, hogy elég mélyen van szuvasodva. Felépítette, betömte. Viszont néha, főleg este fele fájt. Ezért tegnap vissza mentem. Mondta, hogy akkor gyökérkezelés lesz. 3-4. injekció után is még fájt a fúrás. Pedig azt mondta hogy már mindent lezsibbasztott azon az oldalon, csak be van gyulladva ezért fáj, és azt nem tudja érzésteleníteni. Lefúrt a pulpáig(nagyon fájdalmas volt), majd elkezdte gyökér kezelni, ami az elején fájt de egy idő után már nem volt zavaró. Tett bele gyógytömést, és lezárta, mondta, hogy menjek vissza januárban, viszont most is néha fáj. Nem annyira vészesen, de azért fáj, mikor néha rájön. Ez természetes? Arra gondoltam, hogy biztos a gyulladás fáj hiszen nem kéne éreznem már semmit, csak fáj ahogy öli a bacikat a gyógytömés? Nos?
2013. dec. 19. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt utána bár csak egy napig nekem nem volt rajta nagy gyulladás szerencsére nem éreztem semmit miközben gyökérkezelte a fogam. Én 4x mentem vissza a dokihoz 4x cserélt gyógytömés csak utána zárta le rendesen.
2013. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem most már nekem is kezd enyhülni. Köszi a választ!
2013. dec. 20. 22:22
 3/4 anonim válasza:
Nekem is gyökérkezelték a fogamat körülbelül 1-másfél éve én nem kaptam érzéstelenítőt, utána egy ideig fájdogált, de nem mertem visszamenni, mert féltem, hogy kihúzzák, ezért nem is mentem vissza néha még mostanában is fáj, de most nem rég voltam fogorvosnál és azt mondta az orvos, hogy minden rendben van a fogaimmal, szóval nem hiszem, h veszélyes lehet. :) (de szerintem ha már nagyon fáj akkor érdemes visszamenni vele)
2013. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
Az nem létezik, hogy nem kaptál érzéstelenítőt gyökérkezeléshez... ahoz mindig adniuk kell...különben nem bírnád ki...
2014. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!