Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés és tömés után...

Gyökérkezelés és tömés után meddig normális a fájdalom/érzékenység?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt gyökérkezelésem, de ismerőseim nagyjából olyan két hétig szoktak panaszkodni.
2013. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig fájt gyökérkezelés után, ha jól emlékszem 3 hónap volt, de szerintem ez sok. Pontosabban nem fáj ilyen sokáig, de érzékeny volt. Tömés után nem sok idő, kb 1 nap.
2013. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pöpike93 válasza:

Pár hete lett gyökérkezelve a fogam. Az 1. nap fájt csak, a 2. napon kicsit, de a következő 1 hétben kicsit szokatlan lüktető érzés volt :D Aztán az is elmúlt.

(A fogorvos azt mondta, hogy az 1. 24 órában fog fájni, érzékenység előfordulhat még később)

Néha rágáskor egy picit érzékeny, de nagyon minimálisan.

2013. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem még 3 hét után is harapásra, fájdogál :/ Nem is igen erőltetem, nem harapok vele túlzottan, még hagyom, bár mindig túl hiszem a problémát,mert ha harapok, nem is fáj annyira,amennyire hiszem,hogy fájni fog.

Meg pl: szívószállal való ivásnál,ha ott szívom, akkor érzékenyebb... Melegre-hidegre nekem már nem érzékeny.

2013. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!