Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a "clear...

Mennyibe kerül a "clear aligner" fogszabályzó? 18 év alatt olcsóbb? Nyíregyházán megcsinálják? Miért nem alkalmas ez a készülék minden fogszabályozási esetre? Milyenre alkalmas?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

megcsinálják,(búza téren van egy magánrendelő) nekem is most van/volt (mert már a végét járom) 250ezer/álcsont(én csak felülre kértem) volt.

Leveszik a lenyomatot elküldik és megmondják meglehet e csinálni. Azt is tudnod kell hoygha vége akkor a mozgatott fogaid hátuljára felragasztanak egy drótot és éjszakait kell hordani

2014. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja az árat igazából a euro árfolyam befolyásolja( de kb 250)
2014. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bocsi, ti most az átlátszó fogszabályzóról beszéltek?
2014. febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen, erről:

[link]

2014. febr. 15. 12:22
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy azóta van-e már fogszabályzód, de ha nincs, írj privit, nekem ilyenem van. Ha szeretnéd, beszámolok róla, hogy milyen, az áráról, a helyről, ahol csinálták, stb! :)
2014. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!