Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foggyökér eltávolítás után...

Foggyökér eltávolítás után meddig van feldagadva az arc?

Figyelt kérdés
Szerda este kiműtöttek egy foggyökérdarabot, s még most is fel van dagadva az arcom. Mivel lehet ez kezelni? Meddig lesz ez így? Jegelni nem szeretném állandóan, mert semmit nem ér, másrészt pedig arcüreggyulladást sem szeretnék kapni....
2009. nov. 27. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fél arcom fel volt dagadva,annyira be volt nyulladva a fogam.Miutám gyökér kezelték,még egy jó hétig tartott mire elmult a gyulladás.
2009. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha jól értem feldagadt az arcod, majd elmentél fogorvoshoz, s gyökérkezelte, aztán egy hét múlva elműlt? Nekem a foggyökér maradvány eltávolító műtét után dagadt fel, s most is fel van, két nap után.
2009. nov. 27. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor minden képp menj vissza.Nekem úgy volt,hogy lecsiszolta,felépítette,mert fél odalasan volt lyukas.aztán lecsiszolta,mert kotonát rakott rá.De valószínűleg valamit megsértett ott,mert utána gyuladt be.De iszonyatosan.A számat nem bírtam kinyitni,annyira.
2009. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lemaratd...utána gyökérkezelte,és egy jó hét után mult el a gyulladás.Vagy 4 alkalommal mentem vissza mire ez az egy fogam rendbe lett rakva.
2009. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A jegeléstől nem kapsz arcüreggyulladást, hiszen már eleve gyulladás van ott, azt kell levinni a jegeléssel. Ha nem jegeled, ami a szokásos gyógymód, csak késlelteted a gyógyulást. Másfél nap, az még semmi, ez egy műtét volt. Türelem, a teljes gyógyulás legalább egy hét.
2009. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!