Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsességfog eltávolítása...

A bölcsességfog eltávolítása mennyire fájdalmas műtét? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ferdén nőnek az alsó bölcsesség fogaim ezért mennem kell a szájsebészetre, hogy műtéti beavatkozással eltávolítsák. :( Azt mondták megnyitják utána eltávolítják a csontot és a végén pedig összevarrják ... A fogorvosom azt mondta nem fájdalmas műtét, inkább utána fáj nagyon de én mégis rettenetesen félek még sosem voltam a szájsebészeten még csak foghúzásom sem volt! Magánorvost szeretnénk fogadni, hogy biztosra mehessünk! De én ettől függetlenül teljesen kétségbe vagyok esve :(
2009. nov. 27. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a dokiddal. Maga a műtét nem fáj, nem akarlak elkeseríteni de a utána lévő 2 nap maga volt a pokol. Rohadtul fájt a helye, be is lázasodtam... de rá egy hétre már teljesen fájdalommentres volt
2009. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a bölcsességfogaim már nem fértek el a számban,és ezért kellett őket ugyanígy kiszedni.Az volt a legnagyobb h mindent láttam,hallottam (mert nem altattak).3 napig dagadt volt az arcom,meg fájt és nem igazán tudtam enni ezért egy keveset fogytam is:) úgyhogy fogyókúrának tök jó:)


Ne félj!

2009. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megcsináltattad?
2013. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne egyszerre vetesd ki
2014. ápr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy csináltasd altatásban
2014. ápr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!