Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet begyulladt a nyelvfékem?

Lehet begyulladt a nyelvfékem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár napja úgy ébredtem hogy nem tudom kidugni a nyelvemet teljesen, meg mozgatni sem nagyon mert a nyelvem alatt a nyelvféknél fájdalmat érzek, nem javult a helyzet azóta. Olyan fura ez, minden olyan mozdulat fáj aminél megnyúlik a nyelvfék, régebben is éreztem már ilyet de nem ennyire, csak kicsit, általában nyelvescsók utáni nap szoktam ilyet érezni, de most nagyon. szerintetek mi lehet ez? nem hallottam még ilyenről. volt már valakinek ilyen? mi a teendőm? már háromnapja ilyen, és nem javul semmit :/

17/F



2014. jan. 4. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van ott valami kis afta, az nagyon lassan gyógyul és nagyon fájdalmas, de ártalmatlan. Gargalizálj Glycosepttel vagy orvosi zsálya teával, de a legjobb lenne, a megnézetnéd valamilyen orvossal, akit szeretsz, akár fogorvos is lehet vagy szájsebész vagy gégész vagy a hagyományos család orvosod. Egy felnőtt férfinél fontos a nyelv!

Ja, még valami, ha nem afta, hanem csak izomláz, akkor szopogass TRAUMEEL tablettát. 1 napig akár naponta 5-ször is, de később a napi 1-3 tbl is elég lesz.

(Megint mást javasolnék, ha a torkod is megfájdult/begyulladt a csókolózástól.)

2014. jan. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!