Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 21 évesen van olyan, akinek 4...

21 évesen van olyan, akinek 4 foga hiányzik?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon csóró családból származok, egy hónapja dolgozom, te tudom, hogy ez nem mentség.

Van 4 olyan fogam, amit ki kell húzni, egy olyan, amin fogkő van.

Mennyi pénzből oldhatom meg?

Sajnos a körzeti fogorvos kilőve, mert miatta kell kihúzni 4 fogamat.

Sajnos sokszor kajára sem futotta, nemhogy hogy másra. Volt olyan, hogy csak naponta vagy kétnaponta egyszer mostam fogat, mert így tudtam a fogkrémmel is spórolni, amikor elfogyott, volt, hogy napokig nem volt.

Sajnos ez van. Nem sajnáltatni szeretném magam, mielőtt bárki is azt hinné.

Ha elvégeztetem ezeket a műveleteket a fogorvossal, akkor még élhetek normális életet?


2014. jan. 7. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Melyik fogaid (hanyasak)? Nekem 21 évesen 1 fogamat kellet kihúzni. Egy jó sztk-s fogdokim van, nála egy korona kb. 20000 ft. szóval olyan minimum 80000 lenne nála, ha nem kell lecsiszoltatni. Biztosan ki kell húzni? Lehet gyökérkezeléssel megmenthető legalább valamelyik. Menj el másik dokihoz, akár sztk-ban is. Nem muszáj megengedni neki, hogy kihúzza. Sajnos nekem is nagyon rosszak a fogaim. Magándoki viszont nagyon drága, de szép apránként ha ki tudod spórolni eljárhatnál akkor ahhoz és rendbetetetthetnéd.
2014. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!