Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Majdnem 20 évesen vagyok mist...

Majdnem 20 évesen vagyok mist ott hogy továbbá nem érdekel semmi felnőttes dolog, nagyon hiányzik a gyerekkorom. Miért? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

nem akarok barátnőt, nem akarok dugni, nem akarok igahúzó barom lenni, nem akarok ebben a mocsok világban létezni. azokat az időket akarom vissza amit kb 12 éves koromig életem meg. kiakarok menni a barátaimmal a játszótérre, akarom a hitet, a fantáziámat, és a bizalmat az életben. mi a fene van velem? és mit tehetek? kb 6 hónapja megy ez, és nem tok kimászni ebből, már emó hajat is növesztettem.


19f


2013. szept. 28. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj egyetemre egy büfé szakra, ott még egy darabig gyereknek érezheted magadat! :9
2013. szept. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
milyen szakra??? de tudod nem az a gáz. hanem mindenki már dug, meg játssza az agyát, nagyoskodik, okoskodik, tiporja a másikat a korosztályomban, azt hiszik ez menő, jó, és szép... én meg nem vagyok ilyen... én kb olyan vok mint 12-14 éves koromban.
2013. szept. 28. 00:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen vagyok így..de szerintem még sokan vannak hasonlóan,egy-két részletét leszámítva....A saját magad anyagi fenntartását megoldod, onnan már csak a társaságot kell leváltanod.
2013. szept. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én saját magam anyagi fenntartását is elértem, és semmivel nem jobb. Most még ráadásul mindenféle felelősségeket kell vállalnom, jönnek a számlák, gondok, amiket meg kell oldani stb. Olyan jó volt, mikor 12 évesen a legnagyobb bajom az volt, hogy anyám nem engedi, hogy 10ig fent legyek.


http://www.youtube.com/watch?v=OPi2s1K_pgU


ha nem értelnél mindent itt van a szöveggel a videó:


http://www.youtube.com/watch?v=84HSTdwb36o


Ahogy mondja: Most megyek és berúgok. Mert ez az egyetlen király dolog, amit felnőttként csinálhatsz. :)

2013. szept. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A jövőt mindig a múltban írják. A jelen a jővőnk, mert amit most teszünk majd később azok eredményeit láthatjuk. A múltat siratni kár, megismételhetetlen, akárcsak a holtak úgy az idők is elmúlnak.


Ezt még én találtam ki a pszichiátrián, ahogyan azt is hogy "Nincs jó sem rossz ember, rajtunk áll mit hozunk ki belőlük."

Tudod én is így voltam ezzel hogy a francba a változással és rájöttem nincs is itt az idelye annak hogy felnőjek, mert végül is sohasem növünk fel csak nagy gyerekek maradunk.


Egy kutyák vagyunk! De egyébként a doki ezt nem meghatározott szélyiségzavarnak mondaná. Majd megszokod, emlékszel milyen volt az oviban, de mégis megszoktuk a sulit. Nem? Már megint változik az élet, igyekezz örömtelivé varázsolni hogy élvezetessé tedd azt.



Próbáltam valami okosat és igyekeztem valami jót hozzáfűzni, de ez volt az a őrültség ami a legjobb. :) 19/F

2013. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:) de tudod én a sulit sem szoktam igazán meg. mivel sajnos sosem tudtam a versenyben résztvenni, mert NEM AKARTAM versengeni soha. és sosem csúfoltam, bántottam a másikat, és emiatt utáltak is rendesen, mert őszinte és jólelkü fiú voltam mindig. oks azóta már én is kicsit kisiklottam mert már nem vagyok annyira önzetlen mert sok pofon ért emiatt...
2013. szept. 28. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En most voltam pszichologisnal. Ilyesmi problemam volt. Nihil,ketsegbeeses stb. Azt mondta,hogy az ertelmi es az erzelmi tudatom nincsenek egy hullamhosszon,nem egyutt haladnak. Nekem az ertelmi elorebb jar az erzelmi pedig hatul kullog ezert kilatastalannak tunik minden,be kell varnom a lelkemet. Neked is le van maradva,ezert nem akarsz felelosseget vallalni. A gyerekkorban ragadt. Valami nagyon el van cseszodve ott,gondolj vissza,oldd meg,mert ez meg csak az eletunk eleje es ennel mar csak nagyobb megmerettetesek varhatok... 21/L
2013. szept. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!