Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Több fogam is rohad 14 évesen,...

Több fogam is rohad 14 évesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 3 fogam, aminek már nincs is része a számban, csak fekete csonk, mg egy csomó lyukas! Nem is igazán mostam eddig fogat, csak pár hete kezdtem el, de nem mindig jön össze még mindig a napi 1 se.

Mostanában már kezd zavarni a dolog mert félek hogy nem marad fogam. Mit csináljak?


2014. jan. 10. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lábaidon sétálj el a fogászatra. Mondjuk.
2014. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fogos kérdés.... Mondjuke steleg menj el egy fogorvoshoz. A szüleid pedig szégeyeljék magukat hogy nem szoktattak rá a fogmosásra. Olyan nincs hogy nem jön össze. pilini nagy wc-ni összejön? na ugynaigy legyne napi 2 fogmosás legalább. A rohadó fogaidon már nme tudsz segiteni de atöbbin még igen. fürdeni sem fürdesz? Vannak barátaid? nem hiszem hogy túl vonzó társaság lennél igy..... Nem tünt még fel hogy az emberek napi 2szer fogat mosnak legalább? Ez épp ugy a mindennepaok része mint az evés a fürdsé a wc-rw járás....

már az oviban is kötelezö fogat mosni ebéd után a ygerekeknek. A pár hónapos babának már kell tisztiani a fogát ha kibújt.

2014. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De azt se tudom, hogy hova mehetnék fogorvoshoz.

A szüleim meg sose mondták, hogy fogat kell mosni.

Szoktam fürdni, meg a fogaimat leszámítva ápolt vagyok. Vannak barátaim, elől nem látszik semmi a fogaimon, a rágófogak nagyon csúnyák.

2014. jan. 10. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
de a leheleted tuti nem lehet kellemes. komolyan milyen embereknek vannak gyerekeik??? ök sem mosnak fogat? van még foguk??? Fogorvoshoz pedig a kerületi rendelöbe mehetsz tb alapon, vagy magánhoz. Az iskolával is szoktak vinni évente. eddig ilyen sem volt? vagy te direkt nem mentél mert neked nem kell ugyem???
2014. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekik is már műfoguk van, de én nem akarok olyanokat. Minig azt mondogatták hogy genetika de nem hiszem mivel ugye nem is mostam őket.

Az iskolai fogorvost meg 3 éve mindig ellógtam mert szégyelltem volna ha meghallják a többiek hogy milyenek a fogaim.

2014. jan. 10. 13:39
 6/7 anonim válasza:
0%
Ha lány vagy van kedved csókolózni velem? ^^
2014. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el fogorvoshoz, ami csonk azt biztos ki kell vésni, a többit talán meg lehet menteni töméssel vagy gyökérkezeléssel, minél hamarabb mész, annál kevésbé lesz fájdalmas.
2014. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!