Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Régen letört az első fogam...

Régen letört az első fogam harmada (kevesebb mint fele) felépítették, és most letört az építés. Az egész. Megyek fogorvoshoz, de mire számíthatok? Feltudja építeni nekem újra?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy lecsiszolja, és újat húzzon rá, mert csúnya leszek addig amíg nem kapok fogat. Félek
2009. dec. 1. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha felépítés= szépen kipótolta, akkor szerintem menj el megcsináltatni megint, megvan az hamar. Nekem is 2x tört le ua. az az alsó fogam, szintén kb. a harmada, de megcsinálták többször is :)
2009. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ugye elég a felépítéééés?
2009. dec. 1. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is többször építették fel a fogam, de mivel elől pont ott harapsz bele mindenbe ezért már nem lesz olyan mint a régi mindig félő hogy letörik, kiesik a tömés. Én miután 2x kiesett a tömés úgy döntöttem rakatok koronát rá, szépen lecsiszolta, igaz 2 napig ki se mozdultam mert nagyon csúnya voltama vámpír fogammal :D

Harmadik napon mentem felragasztotta a koronát, és nagyon szép lett, nem is látszik hogy nem az én fogam, hugom és a férjem mai napig nem mondja meg hogy melyik fogamon van a korona.

Féltem tőle milyen lesz mert láttam csúnyákat, de már nagyon szépeket csinálnak, abszolut nem bumszli, nem hatalmas, ugyan olyan mint a mellette lévő, nem bántam meg, és nem félek hogy mikor esik törik le a fogam, mert ez biztos.

Azóta már másik 2 fogamra is rakattam amiben nagy volt a tömés és kezdett mellette romlani.

Ne félj a koronától, nagyon szépen megcsinálják már, és nem sokkal drágább mint a tömés, és ez a legjobb megoldás szerintem.

2009. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként lehet kérni 1000-2000ft-ért ideiglenes koronát, amit ráragaszt a lecsiszolt fogra addig amíg kész nincs a maradandó és akkor nem leszel fogatlan míg kész nem lesz :)
2009. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én tisztában vagyok vele hogy letörhet bármikor de utoljára 10 éve volt felépítve és hát 10 évig bírta. meg másnap fellépésem lesz szóval, építést szeretnék ezért:)

de tuti megcsinálja.. ha az előző megtudta csinálni. mert nemsok van letörve csak engem idegesít. szóval nemfélek a koronától csak nah.

2009. dec. 4. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!