Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy fogorvos akármekkora...

Egy fogorvos akármekkora lyukat be tud tömni?

Figyelt kérdés
Ha a fogamnak szerencsésen letört az oldala, akkor azt meg tudja oldani, vagy ilyenkor kihúzza?

2014. jan. 13. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fel tudja építeni még én nem húzatnám ki max koronát ajánl rá ha nem elég a sima tömés.
2014. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felépíti tömőanyagból vagy csapot rak bele és arra épít, attól függően, hogy mennyi maradt a fogadból. Kihúzni semmiképpen nem fogja, ne félj.
2014. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Némelyik SZTK-s fogorvos elmehetne a... én voltam a hülye, hogy pár éve engedtem kihúzatni az egyik fogam. Ha húzni szeretne akkor inkább kérj véleményt másik fogorvostól, akár többtől is, csak a legvégső esetben húzass. Manapság durván fogalmazva fogászat terén a szrból is várat lehet építeni.
2014. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehogy hagyd kihúzni.


Nekem is volt,hogy letört,nem is kis rész,plussz belseje már rossz is volt,de gyökérkezelte,csapot tett bele,felépitette szépen,szebb mint újkorában.

2014. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem se hagyd,hogy kihúzzák.én ma voltam,nekem szinte már koronája se volt a fogamnak,de gyökérkezelték (nem éreztem) és majd koronát tesznek rá!:)
2014. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ezt egy körzeti fogorvos megcsinálja?

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. jan. 18. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Hlye vagy? Csak maszekhoz szabad menni, körzeti olyan gyulladasokat csinál ha belenyul a szádba.
2014. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Én nem merek körzetihez járni,mert amikor voltam,akkor képes lett volna érzéstelenités nélkül fúrni,gyökérkezelni,akkor inkább eljöttem.


Magánhoz járok,sok rossz fogam volt,pár napja csinálta meg az utolsót,az egy olyan rágófog volt,aminek nagy része letörve,ill lyukas,de még nem fájdogált,sima tömés,kis felépités mindenestül volt 7ezer.

2014. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!