Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogkő leszedésre megyek,...

Ha fogkő leszedésre megyek, egy fogamon van látható fogkő (legalábbis amit én látok) csak azt az egyet fogja leszedni, vagy az egész fogsoromat végig fogja nézni?

Figyelt kérdés
És utána tényleg átpolírozza a fogakat, és fehérebb is lesz? És egyébként tényleg ingyenes?
2014. jan. 14. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy nehogy megnézze a többi fogadat, te csak azt az egyet akarod letisztíttatni!


Annyival lesz fehérebb, hogy nem a fogkő lesz rajta. Nem is ingyenes.

2014. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy csak egyet szed le, az egészet átnézi és leszedi, ahol van. Te nem látod, hogy hol van.

TB-re megy, de néhol behazudják, hogy fizetni kell.

Utána políroznak is. Fehérebb csak annyival lesz, amit a fogkő letart, ez nem fogfehérítés.

2014. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rozi64 ***** válasza:
A TB évente egyszeri fogkő eltávolítást biztosít. Természetesen nem csak egy fogon. A polirozás nem TB támogatott, ezért valóban pénzt kérnek, kérhetnek el. A fogad tisztább, egészségesebb és akár fehérebb is lehet.
2014. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nekem hogy szedik le fél évente TB-re és polírozzák is TB-re? :O (sőt a doki negyed évenkéntit ajánlott)
2014. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem az összeset leszedi, nem csak azt az egyet.
2014. okt. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!