Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Szentkirályi fogászaton...

A Szentkirályi fogászaton szájsebészeti beavatkozásra - foghúzásra mehetek-e? Illetve mire számítsak? Idő és pénz szűkében vagyok viszont, kismamaként. Segítség!

Figyelt kérdés

állkapocsig, csontig hatoló borzasztó fájdalmat okoz a hátsó rágófogam, amit már 5 éve gyökérkezeltek, de ínyig letört (gyökere is megszakadt egy korábbi röntgenen látszik)

ezt simán kíhúzni nem lehet, viszont más kerületben lakom, mint ahová tartozom (15 km, kocsival 40 perc, busszal 1,5 óra) ráadásul az sztk-s fogorvosomnál nincs időpont, várakozó meg kezdéskor már 10 van. ráadásul 8 hónapos babám van, és nem is nagyon tudom 3 óránál tovább magára hagyni...

viszont nem tudok most kifizetni egy röntgen + szájsebészeti kezelést.


szóval fogadnak-e a szentkirályiba, beutaló nélkül...

ha ügyeletre megyek, akkor mennyi idő, még sorra kerülök?


2014. jan. 14. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ügyeletre menj mert akkor kötelesek fogadni. Ez attól függ mennyien vannak, de még mindig jobb mint ha sima remdelèsre mennél mert az tényleg órákra ott tart.
2014. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia

Ha szoptatod akkor nem biztos,hogy csinálnak röntgent.

Ha mégis akkor álltalában 24 órát szoktak javasolni,hogy ne szopizon.

2014. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg fogadnak (ügyelet)

Lehetőleg hét közben menj

2014. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi volt?

Eljutottál hozzájuk?

2014. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem bonyolítottam az életünket, felhívtam pár magánrendelőt, az egyik közelben lévőben nagyon kedvesek és készségesek voltak, tudtak fogadni másnap, ahol kimondottan szájsebész dolgozott, és ő kihúzta a fogam. a csonkot, és a mellette lévőt is, ami menthetettlen volt (az ínyem alatt volt lukas, nem lehetett volna már rendesen betömni, az idegig be volt amúgy is fúrva) fizettem is ezért 24 ezer forintot... de nem kellett várnom, és fél óra alatt megvoltam. még 3 nap múlva vissza kellett ugranom varratszedésre, az 5 perc volt, akkor se kellett várnom. autóval 10 perc volt, tehát a kicsi babám szinte észre se vette, hogy nem vagyok otthon, míg elugrottam, a kisfiam a nagypapával játszott. szóval drága volt, de időt nyertem vele, és nyugalmat is.
2014. máj. 23. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!