Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha van pár rossz fogam, akkor...

Ha van pár rossz fogam, akkor a doki 1 alkalommal csak egyet csinál meg vagy akár többet is?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre,hogy ez a doki kedvétől függ.

Én ugy mentem dokihoz,hogy sok rosz foggal,volt hogy 1 kis tömést csinált csak,volt hogy húzás,gyökérkezelés,tömés,és ez 3 különböző fog.

2014. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha magándokihoz megyek gondolom le lehet vele tárgyalni hogy minél előbb túl akarok lenni az egészen. Tudom sok pénz a magándoki. Mivel utálok fogdokihoz járni ezért minél gyorsabban túl akarok lenni az egészen. Sok rossz fogam van sajnos. Kerül amennyibe kerül, de minél előbb túl akarok lenni az egészen. Szerintetek magándokival meg lehet dumálni?
2014. jan. 30. 08:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Be van táblázva az ideje neki is és minél többször mész, annál többet tud legombolni rólad. :)
2014. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A pénze nem attól függ, hogy hányszor mész, hanem, hogy hány fogon mit csinál. A lelkiismeretesebbje az első látogatásnál lebeszéli veled a kezelési tervet, akkor tudtok egyeztetni. Több fogat is kezelhet egy alkalom alatt, de pl. a két oldalon nem tömnek egyszerre, mert ha mindkét oldalt elérzésteleníti jó eséllyel lenyeled a nyelved...
2014. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De okos vagy, hála Istennek.

Visszahívja egy gyökérkezelés alkalmával akár 10-12 alkalommal, holott az nem reális. A pénzt meg beszedi.

2014. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztk-ban nem szoktak egyszerre több dolgot csinálni, mivel szigorúan meg van határozva, hogy az Oep milyen ellátást milyen időközökkel finanszíroz, ráadásul a legtöbb helyen eléggé be vannak táblázva. Magándokival lehet, hogy meg tudod beszélni.
2014. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van pár gyökérkezelt fogam, 4-nél többször egyikhez sem nyúltak, nemhogy 10-12szer. Másrészt ha felméri a fogait, akkor kb. tudni fogja, hogy kell x-et gyökérkezelni, y-t tömni, z-t húzni, + leszedni a fogkövet és ezt mennyi idő megcsinálni és mennyi zsé. Megjegyzem tőlem a gyökérkezeléseknél amikor a gyógyszert cserélték nem kértek pénzt, megmondta, hogy 16 rongy, aztán ha kellett kétszer cserélte, ha nem kellett akkor egyszer.
2014. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Körzetis nekem volt, hogy csinált két töméscserét, plusz egy tömést. Igaz én sűrgettem a fogszabályzó miatt.
2014. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis mindent meg lehet beszélni egy normális fogorvossal. Nyilván a megbeszélés alatt az van, hogy Te elmondod, milyen igényeid vannak, ő meg elmondja, mikorra mit tud betáblázni. Akivel meg nem lehet normálisan megbeszélni dolgokat, ahhoz nem is érdemes visszamenni. Vagy legalábbis én nem mennék.


(Amúgy olyanhoz se, aki csak azért rendel vissza 12-szer gyökérkezelés miatt, hogy minél többet legombolhasson rólam. Sőt: nekem egyszer azt mondta, hogy ha többször kell beletennie gyógyszeres tömést, akkor sem kéri el többször az árát, pont azért, hogy ne gondoljak ilyet.)

2014. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól,hogy gyökérkezelés miatt többször kell visszamenni,az nem annyival több pénz.

Nekem a magándoki gyökérkezelést 12-ért csinál.akkor is 12 volt amikor csak kétszer kellett visszamenni,akkor is amikor hatszor,mert közben begyulladt,antibiotikum kúra,3x gyógytömés.Mindig csak akkor kéri a pénzt,amikor végez.akkor 5 alkalommal nem fizettem semmit,csak hatodszorra a 12 ezret.

2014. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!