Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki lehet húzatni a bölcsességf...

Ki lehet húzatni a bölcsességfogam, ha náthás vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már pár napja náthás vagyok. Holnapra van időpontom a szájsebészetre, ahol a 2. bölcsességfogamat is kihúznák alul. Pénteken még nagyon fájt a torkom, de már nem. Tegnap még egész nap fújtam az orromat, de már az is alább hagyott. Ki szabad ilyenkor húzatni?



2014. febr. 3. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon ajánlott.

Mert így sokkal nagyobb a fertőzésveszély, nagyobb esély van egy gyulladás kialakulására.

2014. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha náthás vagy, akkor csak sürgős esetben látnak el.

Várj egy hetet inkább.

2014. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak hajlandóak kihúzni, saját felelősségemre sem, pedig jobb lett volna.
2014. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, kértem új időpontot! :)

2014. febr. 4. 23:20
 5/5 anonim válasza:
nagyon okos otletek, csak, hogy erre felé ahol én lakok nem íg ymukodik a rendszer, hogy majd elmegyek a jovo héten. három honapja kaptam a keddi idopontomat, a baj az, hogy ha ezt most lemondom, egyrészt nagyon pipák lesznek, mert 2 oras gyokérkezelés lett volna, másrészt ujabb 3 honapot kéne várjak... lehet egyszerubb, ha surgosségin kihúztaom :(....
2019. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!