Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a szombathel...

Mi a véleményetek a szombathelyi SZTK-ban dolgozó dr. Kocsis Csaba fogorvosról?

Figyelt kérdés
fizetni kell nála?
2009. dec. 6. 17:28
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Én még nem voltam nála, de tudom kiről van szó. Nagyon szimpatikus férfi, vajon egyedülálló?
2010. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Hát ... nem sűrün találkozik az ember olyan szájsebésszel aki jó szakember és szimpatikus is ... ;)
2010. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Mikor rendel, így ünnepek között? Valaki tudja? Amúgy tényleg ügyes, gyorsan dolgozik, és precíz!
2010. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Én másfél hónapja voltam nála, jobb alsó bölcsességfogamat kellett eltávolítani. Mielőtt mentem volna, gondolkodtam, hogy inkább maszek és nem SZTK, de végén a pénztárca döntött. Én nagyon megvoltam elégedve minden szempontból. Normális, barátságos orvos, és szerintem jól dolgozik.


Most mehetek kivetetni a kivágott fogam párját is, biztosan hozzá megyek :)

2011. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Ma voltam Nála Szájsebészeten, nagyon, nagyon pozitv véleményem van róla! Nagyon kedves, gyors, ügyes. A fogamat húzta ki,semmiféle fájdalmat, kellemetlenséget nem éreztem, (pedig korábbi rossz élményeim miatt nagyon paráztam) és olyan gyors volt, hogy az egész 1-2 perc alatt lezajlott.

Szóval ezek után én mindenkinek bátran ajánlanám a szájsebészetet, de főként Kocsis Csaba doktor urat!

2011. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Sziasztok!

Én tegnap voltam először a doktor úrnál. Korábban nem jártam maszek fogorvosnál, de most emellett döntöttem. Nővérem ajánlotta, ő hozzá jár és teljesen meg van vele elégedve, ahogy mostmár én is! :) tényleg nagyon fiatal, de udvarias, precíz, ügyes, nagyon jó szakembernek tartom így is, hogy még csak egyszer voltam nála. Elmondja mindig, hogy mit fog csinálni, és bár sokat nem ért meg belőle az ember, mégis megnyugtat, hogy tudom, mire készül :) legközelebb is hozzá megyek, ez biztos! anyagilag se annyira megterhelő mint más magánrendelés...és nem utolsó sorban: tényleg jól néz ki ;)

2012. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!