Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyi Markusovszkyban...

Szombathelyi Markusovszkyban szülő kismamák! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mennyire segitőkészek első babás kismamánál a szülésznők,orvosok? Gondolok itt a szülés alatti kórházban töltött időszakra.Az osztályon töltött idő alatt hogy éreztétek magatokat?

Melyik orvossal illetve szülésznővel voltatok leginkább megelégedve?


2010. dec. 16. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2009ben szültem ott.Indították a szülést,de császár lett a vége,mert nem reagált a szervezetem az oxitocinra.Aki éppen ott volt szülésznő,ő nagyon rendes volt.A műtét is jó hangulatban telt.Nagyon rendes volt az altatóorvos,végig kommentálta az eseményeket.Ráadásul a férjemet is beengedték.Szerintem orvosfüggő is a dolog.Én imádom a dokimat,100%ban meg vagyok vele elégedve(dr Horváth Boldizsár)A csecsemőosztályról annyit,hogy vannak rendes ill.elég bunkó csecsemösök.Mi a férjemmel a 2.napon kivettük a vip apartmant,így sokkal jobb volt az a pár nap,mert a férjem is ott volt velem 0-24ben.Most január végére várjuk a kistesót.Te mikor szülsz?Ki a dokid?Ha van vmi konkrét kérdésed,nyugodtan írj.Minden jót.
2010. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én március közepére várom a babát.

Az orvosok közül nekem Dr. Németh Leventét ajánlotta a védőnőm és néhány ismerősöm is, viszont azt is hallottam hogy hiába van fogadott orvosod egy korábbi botrány miatt nagyon szigorúan veszik a Markusovszkyban azt, hogy szülésnél csak az ügyeletes orvos lehet bent.Ez tényleg igaz?

2010. dec. 16. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg tavaly május óta ismét lehet orvost fogadni.Ki kell töltetni a dokiddal 1 nyomtatványt,amit a kórház honlapjáról is le tudsz tölteni...de pontossat én sem tudok.Amikor szültem,akkor a dokim pont ügyeletes volt.Most valószínű(majd dec.29én megyek dokihoz,akkor derül ki) programozott császár lesz,akkor pedig a dokim úgyis munkaidőben fogja csinálni a műtétet.Majd kiderül.Ha érdekel még valami nyugodtan írj.
2010. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is hasonló gondokkal küzdök. Március 2-re vagyok kiírva, de hogy kinél szülök fogalmam sincs. A Bencsikhez járok, de ő nincs itt a kórházba. A Németh Leventéről hallottam én is a legtöbb jót, meg az orvosom is őt ajánlotta. Viszont úgy tudom, hogy nem lehet választani. Annál szülsz, aki épp ügyeletbe van. Szülésznőt ha jól tudom lehet választani. Nekem a Kelemen Zsófia nagyon szimpatikusnak tűnt a múltkor, ő végezte a vércukor-terhelést. Szerintem én őt választom. Orvosnak meg remélem valahogy eltudom csípni a Németh Leventét! Csak van rá valami megoldás :)
2010. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

Ma megyek 4D-s UH-ra a Bencsik magánrendelésére.Röviditett programot kértem és ezt a Németh Levente csinálja állitólag.Megkérdezem tőle, hogy pontosan mi az álláspont az orvosfogadásról a kórházban és majd megirom.

2010. dec. 17. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!