Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aznap húzzák ki a bölcsességfo...

Aznap húzzák ki a bölcsességfogamat, mikor este lesz egy "fontos" buli. Szerintetek esélytelen, hogy részt tudjak venni rajta?

Figyelt kérdés
Akinek volt már ilyen műtéte, aznap nagyon fájni fog az egész arcom? Nagyon látványosan fel lesz dagadva ? Alkohollal mi a helyzet?
2014. febr. 4. 16:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
Menj buli után! :D
2014. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De már megvan az időpont és nincs pofám felhívni az orvost, hogy inkább halasszuk későbbre :/
2014. febr. 4. 16:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Esélytelen szerintem. Nekem szerencsém volt, nem dagadt, nem fájt, csak éreztem azért, hogy ott megbolygatták. De a sok érzéstelenítőtől semmihez se volt kedvem, meg megviseli a szervezetet. Csak pihentem egész nap :D

Alkoholt amúgy se szabad inni aznap.

2014. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
miért nem szabad? Ezt külön mondták, hogy nem szabad? Ez szomorú...:/
2014. febr. 4. 16:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Addig írják, amíg hat az érzéstelenítő. Nekem az egy fél nap volt :D

De amúgy meg sok embernek fáj, meg dagad az arca tőle.

2014. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sima húzás után nekem nem dagadt be, de fogműtét után igen, zsibbadás kiállta után általában kell egy fájdalomcsillapító, mert eléggé fájdalmas aznap, tehát alkohol tilos és ha dagadt, akkor jegelni is kell, nem hiszem, hogy lesz kedved bulizni.
2014. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem :(
2014. febr. 4. 16:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz róla:

[link]

2014. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Itt azt írja, hogy :

A foghúzás utáni első hat órában tilos dohányozni, kávét vagy alkoholt fogyasztani!


Tehát elvileg, éjfélkor már ihatok...vagy nem ?:D:/

2014. febr. 4. 16:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz neked akkor ahhoz kedved...
2014. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!