Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti hogy élitek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy élitek meg a szakítást, mi zajlik bennetek? Tudom, hogy ez egyénfüggő, de mégis érdekelne. Ha egy olyan nő hagy el titeket, akit imádtok? Buli? Nők? Ivás? És gondoltok arra, hogy visszaszerzitek, ha nagyon fontos nektek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia.


Engem megcsalt tavaly nyár elején az első szerelmem. Ezután lefogytam 30 kilót, elkezdtem konditerembe járni, és egy jó 10 kiló izmot fel is szedtem már. Azóta van egy másik lány, akivel hamarosan kialakul valami.. Én így éltem meg. :)

2013. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

semmiképp se nők..

néha volt hogy egyszer kétszer istenesen berúgtam de olyankor tanulni/olvasni/gépezni szoktam meg sorozatot nézni

2013. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne, kb. mennyi idő múlva vagytok képesek új kapcsolatot keresni? Akár szexuálisat (azt gondolom hamar), akár tartósat.
2013. aug. 14. 11:01
 4/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, mindig azt gondoltam, hogy a férfiak ilyenkor mennek "vadászni".
2013. aug. 14. 11:02
 5/16 anonim ***** válasza:

Rosszul gondoltad.

Nekünk is fáj.Én ilyenkor nem igen vágyok női társaságra.Csak hobbikra,haverokra,lazításra.

Persze volt olyan szakítás is ami nem viselt meg.De akkor csak laza dolgokat kerestem.

2013. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki. Nekem azóta pl se szexuális kapcsolatom nem volt, se semmilyen. Teljesen elvesztettem a bizalmam a lányok felé. Most tartok ott, hogy elértem az "álomtestet", és valamennyire elfelejtettem azt a szörnyet ( volt barátnőm ) és tudok nyitni majd egy másik lány felé.. :)
2013. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát ha sikerülne szabadulnom a jelenlegi kapcsolatomból, akkor valszeg örömtáncot lejtenék.
2013. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sok-sok Xanax, néha altató, hogy jobban aludjak és konstans figyelemelterelés, ami arra jó csak, hogy ha valamiért megbomlik az elterelés, akkor még mélyebbre zuhanjak.


Viszont nem úgy érzem magam rosszul, hogy húúú felvágom az ereimet, hanem inkább úgy érzem, hogy nincs értelme az életnek. Fásultnak érzem magam.

2013. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A.R. ***** válasza:
Barátok, pia, buli, sorozatok, egy új sport/hobby!!!!!!!!! ÉS SOK SOK BESZÉLGETÉS!!!!!!!!
2013. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Egy abban az évben jött srác lenyúlta azt, akivel 5. óta együtt voltam. Öngyilkos akartam lenni. Teljesen összeomlottam, depresszióba estem, minden a jövőbe vetett hitem, és eltervezett pillanatom darabjaira hullott. Még most sem vagyok teljesen jól, pedig már fél év eltelt.

17/F

2013. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!