Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért szebb, és fehérebbek a...

Miért szebb, és fehérebbek a fogai, amikor szinte nem is mos fogat? (több lent)

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves bátyám, akivel testvérmódra szoktuk piszkálni egymást, és múltkor beszólt nekem, hogy milyen sárgák a fogaim. Persze túlzott, mert nem sárgák, de nem is szép, fehérek. Pedig naponta minimum kétszer mosok fogat, ő meg alig mos fogat, csak amikor a barátnője átjön. Ráadásul bagózik is, és gyönyörű szép fogai vannak. Mindenki odavan a mosolyáért, mert hogy milyen hollywoodi vigyorokat tud produkálni. Miért van ez? És nekem miért nem olyan?

2014. febr. 4. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
ő lehet jobb géneket örökölt ilyen téren. :)
2014. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ennyire? :D

Érdekes, mert általában az szokott történni az ilyenekkel, hogy szépen lassan rohadnak a fogai.. főleg a dohányosoknak. Egyszer megkérdeztem a barátnőjét, hogy nincs-e rossz lehelete, ő meg furcsán rám nézett, és azt mondta, hogy nem.

2014. febr. 4. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor lehet titokba mos fogat haha első voltam
2014. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez igazán érdekes dolog, nálam is ez a helyzet, ismerőseim sose járnak fogorvoshoz, sose mosnak rendszeresen fogat, én meg naponta 2-3x is ha olyan ételt eszek, mégis szinte az összes hátsó fogam rossz, elrothadtak,járnom kell fogorvoshoz minden hónapban, pusztán a gének miatt, anyukám és apukám családja is ilyen rossz fogazatú... (igazságtalan az élet xd)
2014. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam: azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nem iszok, nem dohányzok, nem iszok kávét semmi ilyesmivel nem rontom a fogaimat mégis rosszak..xD
2014. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Genetika... két öcsém van az egyik még nem volt fogorvosnál, a másik is csak egyszer tömetni, és meg állandóan járok, sorra lyukadnak ki a fogaim, gyulladt az ínyem, nagyon sok problémám van, pedig én sem dohányzom, nagyon figyelek a fogápolásra!
2014. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!