Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt valaki altatásos fogászat...

Volt valaki altatásos fogászaton? Vélemény?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat érdekel, hogyan zajlott az egész, hol, mennyiért, stb. Előre is köszönöm!
2014. febr. 6. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én voltam. Szegeden pár éve, de nagyon pocsék munkát végzett az orvos, nem ajánlom. Viszont legalább drága volt.


Maga az altatás rendben volt, kapsz egy injekciót aztán se kép se hang. Utána 3 napig nagyon fájt a torkom. Ez viszont ha jól tudom normális, de legalábbis túlélhető.


Azóta megcsináltattam mindent amit kellett és fél évente stressz nélkül járok a fogdokihoz.

2014. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én Budapestre megyek majd, de nagyon félek.

4 beletört fogat szednek ki, és egy bölcsességfogat.

Hova kaptad az injekciót? Azt a csövet a torokba ugye akkor nyomják le, ha már elaludtál? Volt valami bajod miután felébredtél, hányás, ilyesmi?

2014. febr. 6. 14:08
 3/14 anonim ***** válasza:
A karomba. Semmi az egész ahogy mondtam. Hányni nem hánytam csak a torkom fájt. Túl kell rajta lenni, nem hibáztatlak, mert 5 fognál már tele van a gatya.
2014. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Először adnak vénásan egy injekciót , majd pillanatok alatt elelaszol és csak akkor térsz magahoz amikor túl vagy a műtéten, torokfájás rekettség a tubustól lehet amit elhelyeznek, de ez csak azután teszik,hogy elaludtál!
2014. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mármint oda, ahonnan a vért szokták venni?

Mert nekem azt mondták, hogy csuklóba adják, oda az oldalába, hát nekem az a hely nagyon nem szimpi...tűfóbiám van, de nemrég túl kellett esnem egy vérvételen 20 év után, szóval attól nem tartok annyira.

2014. febr. 6. 14:17
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Hát te aztán tudsz rinyálni. Lusta vagy fogorvoshoz járni, aztán mikor már a fél protkódat ki kell szedni akkor azon nyüffögsz, hogy tűfóbiád van?
2014. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A csuklónál is van véna. Megoldódott a nyugtató dolog? Megbeszéltétek az orvossal?
2014. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést, honnan tudod hogy én vagyok? :D

Egyébként még nem, egyelőre vérnyomás beállításon vagyok.

2014. febr. 6. 19:30
 9/14 anonim ***** válasza:

Tehát alapból magas a vérnyomásod? mert így nem csoda ,hogy az idegeskedés miatt annyira felment!

Egyértelmű volt,hogy te vagy, már csak azért is,mert ugyanazokkal a fogaiddal van a gond mint a másik kérdésben. Nemsokan mennek altatásos fogászatra, vagy ha igen nem írnak ki kérdést, de ha mégis kicsi a valószínűsége,hogy pár nap különbséggel,és ugyanaz a probléma mind a két félnél!

2014. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, magas, de már szedem a gyógyszert.
2014. febr. 6. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!