Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elkezdett nőni a bölcsességfog...

Elkezdett nőni a bölcsességfogam és ezért fáj a mellette lévő, kihúzzák szerintetek vagy mit csinálnak vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mondta a fogorvosom is régebben, amikor még csak egy pici rész volt kint a bölcsességfogamból, hogy rossz helyen van és ki kell majd húzatnom szerinte. Csak hogy elkezdetett nőni kint van már egy rész belőle, nem nagy de már most nyomja a mellettem lévő fogamat, meg piros mellette az ínyem.. Mit tudnak csinálni vele?
2014. febr. 14. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Kihuzzak.

En evekig kinlodtam vele. Nem bujt ki rendesen, felig kint volt, de korulotte az iny ala mindig kaja kerult be, ettol kellemetlen lett a lehelletem.

Fogorvos kikapta, gyogyulas utan eltunt a szajszag es sokkal kenyelmesebb az eletem.


Ha orvos azt mondja ki kene huzni, akkor huzasd ki. En meg csak nem is ragtam rajta, szoval semmi hasznat nem vettem, de most hogy mar nincs nem ertem miert nem cselekedtem elobb.

2014. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Elmegyek a jövőhéten a fogorvoshoz, az tuti :)
2014. febr. 15. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!