Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Allando fogszabalyzonal ez...

Réka.^^ kérdése:

Allando fogszabalyzonal ez normalis?

Figyelt kérdés
Hetfon raktak fel az allandot. A ket felso gyuru kozott van drot(asszem tavtarto a neve). Az egyik hogy a nyelvemet mar szetvagta es sebes meg meg van dagadva, de a szajpadlasomba is belemelyult. Ez igy normalis es nem lesz bajom, majd megszokom? Vagy surgosen dokihoz mert a vegen meg baj lesz?

2013. nov. 29. 22:16
 1/5 anonim válasza:
Ez sajnos teljesen megszokott :( Nekem is van fogszabályzóm,és az első 2 hét nálam is kritikus volt. Egy idő után hozzászoksz, és nem lesz semmi bajod :)
2013. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
használj viaszt!
2013. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is hasonló volt, amíg fenn volt a fogszabályzó a nyelvemen szépen meglátszott a drót mintája. Viszont a szájpadlásomba nem nyomódott bele nagyon. Ha később is nagyon kényelmetlennek érzed, szerintem menj el a fogorvoshoz, talán tud rajta kicsit igazítani.
2013. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első másfél hétben tele van az ember szája sebekkel, de utána már csak akkor fogsz érezni bármit is, ha gumikat cserélnek a brekiken.

Én viasz nélkül vészeltem át ezt az időszakot, majd a felrakás után egy hónappal nyomott a kezembe egy adag viaszt a fogdoki, hogy "jaaa ezt elfelejtettem a múltkor odaadni..."

Fiatal voltam még, és nem tudtam, hogy létezik ilyen megoldás is. De ez is egy példa, hogy nélküle is túl lehet élni :)

2013. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Csak az aggaszt hogy a szajpadlasomba ahogy belefurodik nem fog e 'belenoni' az innyembe? :s
2013. nov. 30. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!