Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S fogprobléma?

M2213 kérdése:

S. O. S fogprobléma?

Figyelt kérdés
S. O. S fogprobléma! Szóval elég hosszú a sztori el is kezdem, pár hónapja elmentem egy új fogdokihoz ( magánrendelő) jobb felső fogam tömését cseréltettem ki azt igérte hogy szebb lesz erre jöttek a problémák: elgorbitette a fogam soha nem állt ki. és iszonyatosan fájt a fogam elmentem a régi fogorvosomhoz és gyökérkezelést végzett azthittem vége a fàjdalomnak de most harapásra fáj a fogam ha megnyomom akkor is valakinek van valami tapasztalata ilyen téren? Válaszokat köszönöm előre is!
2014. febr. 20. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az szívás... nekem is volt olyan fogam ami minden egyes kezelés után rosszabb lett :( bár az egész ügy vagy két éven át tartott, de végül ki kellett húzni :(. Így hogy a kezemben van a fog látszik mennyire el lett barmolva súlyos tízezrekért... :( Egy röntgent mindenképp csináltass.
2014. febr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pár napja volt a gyökértömés, akkor ráharapásra még érzékeny lehet a fog, de ha már benne van a végleges tömés és erős a fájdalom, akkor menj vissza az orvoshoz, egy röntgen sem ártana.
2014. febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek és kérek röntgent, igazábol decemberbe volt a gyökérkezelésem Karácsony elött és nem kaptam gyógytömést mert elvileg mert tisztulnia kellett a fognak , utána a rendes tömés lett és 1hete elkezdett lüktetni és fájni de csak akkor fáj ha ráharapok alapállapotban csak lüktetést érzek:/
2014. febr. 20. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!