Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után mi...

Bölcsességfog műtét után mi viszi le a gyulladást?

Figyelt kérdés
Másikat már műtötték, akkor Dalacint szedtem és nem is látszott. Most meg Augmentint írtak, mert ez sokkal jobb állítólag, de nagyon be van tagadva. Ugye hétvége van és semmit nem tudok felíratni, meg el is kezdtem a másikat szedni. Fájni nem fáj, csak iszonyat, mekkora a fejem.

2014. febr. 21. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
jegeld, nekem annó operálták mind a négyet egyszerre 2 hétig nem tudtam utcára menni de jó 3-4 hétig volt enyhe dagadás. Ja és én nem is szedtem antibiotikumot. A dagadás nem gyulladás miatt van, ez egy természetes reakciója rá a szervezetnek. Hogy akkor nem volt bedagadva most meg igen nem az antibiotikumtól függ. Nem mindig ugyanugy reagál a szervezet bizonyos dolgokra. Mást nem tudsz tenni mint jegeled.
2014. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az augmentin jó ! +!!! a jegelés nagyon fontos !!!! Nekem is kettőt műtöttek ki egyszerre ,én is Augmentin+ jegelést alkalmaztam orvosi előírásra . Jó is volt ,mást nem nagyon tudsz tenni . Én vettem Jégzselét azt amit fagyasztóba kell tenni és napjában többször jegeltem vele az adott területet .De megteszi a sima jégakku is stb ..
2014. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi

az egy normális reakció, hogy jegelés hatására tovább dagad? ez bizony jóval nagyobb, mint volt

2014. febr. 21. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos igen a ne várd hogy hipp hopp levigye, nekem sem vitte le de nem fájt ugy legalább.
2014. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyre jobban dagad ,akkor inkább jelezd az orvosodnak . Egyébként gyulladásban volt a fogad ,mikor eltávolították ? Nekem egyébként nem dagadt be ,de a jegelni akkor is jegeltem .
2014. febr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem volt gyulladásba, fájni nem fáj most se, csak a jegelés ellenére folyamatosan dagad, annyira hogy már a szám is alig látszik. előző műtét sokkal hosszabb volt és meg se látszott kívülről
2014. febr. 22. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!