Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon visszataszito e ha...

Sense kérdése:

Nagyon visszataszito e ha valakinek fogpotläsa van 32 evesen?

Figyelt kérdés
Sajnos,implantatumot nem lehetett beultetni egeszsegi okokbol,igy reszleges fogpotlasom lett,mosolygas kozben nem latszik semmi csak ha vicsoritok ,akkor a rogzito elemek,maga a fog nagyon szep szinte elethu ,osszesegeben 9 db fogpotläs. De a fem reszektol meg mindig rettegek hogy veletlen elrohogom jobban magam es latszodni fog.Mivel Fitness eddzokent dolgozom ,ugyancsak nemtudok termeszetes lenni :S

#Fogpotläs
2014. febr. 23. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van, jobb, mint ha nem lennének fogaid.

Viszont azt nem értem, hogy olyan lehetőség nem volt, hogy ne látszanak mindenféle fémek a szádban? Azt hittem, ilyet már nem csinálnak manapság.

2014. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem már sajnos 23 évesen szükségem volt rá, 2 fogam miatt.

Nézd, szerintem ebben semmi visszataszító nincs.

Ellenkezőleg: legalább látszik, hogy törődsz magaddal. A rossz fog, vagy a foghíj (ha évekig nem pótoltatja valaki), számomra sokkal visszataszítóbb.

2014. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bárkivel megtörténhet, hogy pótlásra lesz szüksége, ebben a világon semmi szégyellni való nincs. Visszataszító az csak az ápolatlanság, igénytelenség, de nyilván nem ez a kategória vagy.
2014. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez is 180 000 Ft-ba kerult :S De ha mosolygok nevetek nem latszik semmi sem,de jobb mint ha hianyos ,csak kivancsi vagyok ki mit gondol... Maga a tudat hogy van,elegge lehangolo ,bar 3 ev mosolygas nelkuli idoszak utan jobb :S
2014. febr. 23. 12:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem visszataszító, az a visszataszító, ha hiányos és ápolatlan a "fogsor".
2014. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, akkor valószínűleg nem is látszik. Csak neked rossz érzés, mert tudod, hogy ott van.

De tényleg az a lényeg, hogy foglalkoztál vele és megcsináltattad. Ez nem visszataszító egyáltalán.

Nekem egy hiányzik, de az is olyan rossz érzés volt. Hirtelen tök öregnek éreztem magam. De aztán kiderült, hogy egy csomó ismerősömnek van már fogpótlása fiatalabb kora óta is.

Szerintem ha megszokod, nem is fogsz már gondolni rá és nem fog zavarni egyáltalán.

2014. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a välaszokat :) Max nem fogok vicsorogni :D Meg a tarsasagi elettol kicsit tartok,mivel sokat jarok szorakozni ,de majd idovel megszokom a helyzetem .Kellemes Hetveget mindenkinek.
2014. febr. 23. 12:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kell vicsorogni ahhoz hogy látszódjon,nyugi.

Nekem is van,pedig csak 26 vagyok,nevetés közben sem látszik,de idő volt megszokni,kb fél évig nem mertem mosolyogni vele.Most már nem zavar.

2014. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de ezek kivehető fogpótlások?

Egyébként szerintem sem visszataszító, a szuvas fog, foghiány viszont annál inkább.

2014. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
30 éves vagyok a felső fogsoromba 3 fog igazi azokon is korona van a többi mind ki lett huzatva tehàt full müfog az egész! Senki nem tudja rólam hogy ez igy van még a pàrom sem! De nagyon sokan megdicsérik hogy milyen szépek a fogaim! Ugy eszem a pisztàciàt vezetés közbe hogy csak ugy roszog semmiben nem korlàtoz söt szerintem szebbek mint az eredeti fogaim voltak!
2014. márc. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!