Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma gyökérkezelték a fogam....

Ma gyökérkezelték a fogam. Normális, hogy eléggé fáj?

Figyelt kérdés

Délben kifúrták, kitisztították, kettőkör kitisztították megint és ideiglenes tömést tettek be, ami 2 hétig lesz bent. Nem volt korai betömni? (Az volt a bajom, hogy begennyesedett) Normális, hogy eléggé fáj a fogam? Ha igen, mennyi ideig számíthatok fájdalomra, és mikortól kell orvoshoz fordulnom?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 11. 15:34
 1/5 anonim válasza:
a gyökérkezelés azt jelenti, hogy eltávolítják az idegeket, tehát ezután elméletben semmit se szabadna érezned... nekem is volt gyökérkezelésem, és a fogorvos nem tudta kihúzni az összes ideget. az lett a vége, hogy kihúzták a fogamat:S sztem menj vissza a fogorvoshoz...
2009. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát most rámijesztettél... Felhívtam közben a dokit, ő is azt mondta, hogy menjek vissza. Gyorsan összekapom magam...


Köszi a választ!

2009. dec. 11. 16:08
 3/5 anonim válasza:
jaj, ne haragudj... de még mindig jobb, hogy az én esetemből tanulnak emberek... én eléggé megszívtam, te remélem nem fogod... sok sikert! majd írd meg, mi lett
2009. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:) Visszamentem. Mivel be van gyulladva a fogam, felírt egy antibiotikumot, ami majd megszünteti a gyulladást, és úgy egyeztünk meg, hogy benne marad a gyógytömés. Azóta is fáj egy kicsit (bár nemcsak konkrétan az a fogam, hanem a körülöttem levők is, gondolom a gyulladás miatt) de már nem olyan vészes, fél algopyrinnel elvagyok. Ha azután sem javul, hogy beszedtem az összes antibiotikumot, visszamegyek megint...


Köszi az érdeklődést! :)

2009. dec. 12. 15:39
 5/5 anonim válasza:
szívesen máskor is:P örülök, hogy félig-meddig megoldódott:D:D
2009. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!