Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek? Nem bírom már. :'...

Mit tegyek? Nem bírom már. :' ( (bölcsességfog ügy)

Figyelt kérdés

2 hete műtötték ki a jobb alsó bölcsességfogam. Neki volt dőlve a 7-es fognak, és csontot is fúrtak. Utána szépen gyógyult, csak ugye fájt (arcdagadás,szájzár egyáltalán nem volt). A varratszedés után is fájt még egy picit, és a 6-os és a 7-es fogam is érzékeny volt, lüktetett. Ezt mondtam az orvosnak a kontrollon, mire bevágott egy érzéstelenítőt, és kikaparta a sebet. Ömlött belőle megint a vér, valamint olyan szintű fájdalmaim lettek, hogy a falat kapartam, a Cataflam csak félig vette ki.

Elmentem egy másik helyre, ahol lézerrel kezelik a sebet, és naponta cserélik a gyógyszeres gézcsíkot. Azt mondják,h hogy minden oké, szépen gyógyul, de még mindig nem tudok létezni gyógyszer nélkül. Normális ez?

Már rossz a gyomrom a sok bogyótól, 2 hete alig alszom, és teljesen átálltam arra, hogy nappal aludjak. Egy borzalom az egész, nem látom a végét az ügynek. Az biztos, hogy soha többé nem vetetek ki egy bölcsességfogat sem (pedig a másik alsót is ki kellene).

Mit csináljak? Volt valakinek hasonló ügye?



2014. márc. 6. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szájsebészeten voltál? Mert nekem semmi ilyen nem volt, és ismerőseimnek sem, akik szájsebészetre mentek.
2014. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!