Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szedték már ki valakinek a...

Szedték már ki valakinek a bölcsességfogait szájsebészeten?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy kb. hogy zajlik ez az egész beavatkozás. Altatásban vagy helyi érzéstelenítéssel? És utána nagyon fáj? stb. Szóval tapasztalatokra vagyok kíváncsi.:))

2014. márc. 10. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__54..

Én a 3-as vagyok ha van még kérdésed szívesen válaszolok ha tudok.

2014. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:))
2014. márc. 10. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem helyi érzéstelenítés volt, felvágta az ínyt, kifordította a fogat és visszavarrta, nem fájt csak utána, kaptam rá gyógyszert, először éber szedációban szerettem volna de nem volt rá szükség.Nekem Dr. Pados Róbertet ajánlották, de végül Dr. Kozik Balázshoz mentem, és csak dícsérni tudom.
2014. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem karácsony előtt szedték ki a bal alsó bölcsességfogam. Kaptam nyugtatót meg koktél érzéstelenítőt. Felvágták az ínyem és kifúrták a fogam az állkapocsból. Nem fájt csak az volt kellemetlen amikor kiemelték. Tettek bele jód csíkot és összevarrták. Még mielőtt az érzéstelenítő kiment javasolták, hogy vegyek be Flektor fájdalomcsillapítót. Írtak fel gyulladás csökkentőt is Dalacint. 2-3 nap az nagyon rossz volt nekem mert alig bírtam kinyitni a szám , hatalmas nagy lyuk volt a fog helyén és ugye mosni kellett , hogy ne lepjék el a bacik. De nekem a legrosszabb az volt a fülembe sugárzódott a fájdalom és a többi fogamat is úgy éreztem, hogy nagyon fájnak. Szerencsére ma már begyógyult de készülj fel, hogy nem a műtét hanem az utána levő napok a kellemetlenebbek.
2014. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
uhh, értem. köszönöm szépen:DD
2014. márc. 11. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!