Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől néz ki így a szám?!

Mitől néz ki így a szám?!

Figyelt kérdés

Ma délután vettem észre hogy az alsó ajkam nagyon fel van dagadva. Mitől lehet? Holnapra kell valami megoldás mert én így nem megyék emberek közé!


[link]


2014. márc. 10. 20:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Megyék=megyek*
2014. márc. 10. 20:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy valamire, ha rosszul is érzed magad, menj dokihoz, ha nem, akkor igyál kálciumot.
2014. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vastagbél probléma.
2014. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Quincke-oedema. Allergia tunete. Valoszinu lemegy magatol is, de ha van otthon antihisztamin bevehetsz ra nyugodtan
2014. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó reggelre elmúlt, de nincs valami ahol megnézik mire lehetek allergiás? Mert eddig úgy tudtam nincs semmi allergiám sose volt ilyenem.
2014. márc. 11. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Házidoki be tud utalni allergiavizsgàlatra, de jó lenne valami kiinduló támpont. Nem szúrt, csípett meg tegnap valami? Vagy nem ettél valami olyat, amit eddig nem? Annak az összetevőiben kellene kutakodni, mert így vakon találgatni költséges vizsgálat lenne a tb-nek, nem biztos, hogy beutal a házidoki. :S
2014. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most így hirtelen az jut eszembe, hogy pénteken edzés előtt/után szedtem fehérjét de vasárnap lettem ilyen. Nem tudom.
2014. márc. 12. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!