Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az érzéstelenítő injekció fáj...

Az érzéstelenítő injekció fáj e? Egyszer már voltam tömetni a fogam de azt mondták, hogy injekció kell és én nem mertem oda tartani a szám így eljöttem. Vissza szeretnék menni de nem merek szerintetek fáj e és menjek e vissza?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
:DD Dehogy fáj. Én szinte észre se szoktam venni, hogy már beadta.
2014. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szinte egyáltalán nem, egy nagyon kis szúrást érzel, aztán inkább nyomást, de kb 3 mp az egész. Kérhetsz érzéstelenítő zselét is, azzal elvileg még annyira sem fáj.
2014. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez már nem az 50 évvel ezelőtti helyzet. Vékony a tű és gyorsan hat az érzéstelenítő. Néha kicsit fáj (de ki lehet bírni), tényleg csak icipict és nagyon rövid időre, talán 1 másodpercre.
2014. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nézd,én nem fogok hazudni neked.Egy kis szúrást érzel,majd egy kis feszítő érzést és ennyi.Nem kellemes de közel sem olyan fájdalmas ahogy te gondolod,inkább csak kellemetlen:)
2014. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor én kivétel vagyok. Nekem mindig az injekció fáj a legjobban.
2014. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek!Köszönöm szépen megnyugodtam mondjuk egy picit az utolsó megijesztett.
2014. febr. 5. 15:44
 7/17 anonim ***** válasza:
Fájni fáj, de most ne ilyen orbitális fájdalomra gondolj. Nyom és szúr, de mire vísitanál addigra már beadta :D
2014. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

decemberben voltam, szóval viszonylag frissek az élmények :D

én is így voltam ezzel, mint te, sőt, majdnem el is sírtam magam félelmemben :D , de erőt vettem magamon, kinyitottam a szám és vártam a fájdalmat

vártam, vártam, de semmi, majd mondta a doki, hogy várjunk egy kicsit, amíg hat, és ennyi volt, viszont utána a zsibbadás nagyon rossz érzés volt :D nem fájt, csak rossz volt

a szúrásnál olyan érzés volt, mintha ott lett volna egy méhecske, de az se fájt, lényegében nem éreztem semmit :)

2014. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló megnyugtatott és szerintem elmegyek és én is erőt veszek magamon!!Köszönöm szépen!! :D
2014. febr. 5. 15:55
 10/17 anonim ***** válasza:

menj nyugodtan, tényleg nem fog fájni :)

nekem is most kell visszamennem, ki kell húzni a bölcsesség fogaimat, mert rosszul nőttek ki, állítólag az se fáj, de nagyon félek tőle :D

2014. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!