Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolítása...

Bölcsességfog eltávolítása után mikor fog elmúlni ez a kellemetlenség, vagy menjek vele vissza fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Hétfőn vésték ki a jobb felső bölcsességfogamat és két nap eltelte után gennyes váladék folydogál a sebből. Aznap nem mostam fogat, másnaptól már napi 4-szer tisztítottam meg fogaimat és a seb környékét. Szerda délután éreztem először, hogy "valami" folyik ki belőle. Ma nyelvemmel "kitapintottam" illetve tükörből megnéztem a fog volt helyét, szinte teljesen begyógyult, rózsaszínű, elváltozást nem láttam rajta, nincs bedagadva és az öt nap során nem tapasztaltam semmiféle fájdalmat. Kellemetlen a leheletem(rohadt büdös) tőle, hiába mosom, öblögetek és rágózok. Utána olvastam és azt írták, hogy a húzást követő 7. és 9. nap táján elmúlik ez a probléma.

Várjam ki a 9 napot, vagy azonnal menjek vele fogorvoshoz, mert bakteriális fertőzést kaptam?



2014. márc. 15. 01:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele, el fog múlni. Nekem már két bölcsességfogamat is eltávolították és mindkettő után minimum egy hétig éreztem azt a szagot a számban, akármit is csináltam vele.
2014. márc. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!