Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó kérdés! Többi...

Fogszabályzó kérdés! Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Úgy lehet fogszabályzót csináltatni/hordani, hogy van még tejfogam, vagy meg kell várni míg kiesik az összes?
2014. márc. 21. 20:05
 1/7 KedvesPitypang válasza:
Én úgy tudom, hogy meg kell várni, míg az összes fogadat leváltod, gondolj bele: egy tejfogat szépen egyenesre igazít a fogszabályzó, egyszer csak puff! kiesik, helyébe meg egy görbe nő, ami viszont már nem fog kiesni. :)
2014. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De már szinte egy éve nem esett ki egy se, pedig még kb. 10-nek kéne kiesnie. Miért van ez?
2014. márc. 21. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen,lehet!Lányom 10 évesen kapott állandó fogszabályzót,három év után nemrég vett le neki!Szóval lehet!:-)

Még voltak tejfogai,azokra nem került breckett,csak amikor kiesett és kinött a maradandó foga.Szóval a tejfog nem akadály!:-)

2014. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*brekett
2014. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!:)
2014. márc. 22. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is úgy van fogszabályzóm, hogy van tejfogam és olyan hely is ahol még nincs csontfog de tejfog sincs már.

Az, hogy nem esett ki mostanában fogad az nem baj. Nekem is így volt. Majd egyszer ki fognak esni. :)

2014. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. márc. 30. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!