Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Voltam fogorvosnál, megcsinált...

Voltam fogorvosnál, megcsinálták az egyik hátsó fogam. De én még mindig látok benne némi fekete dolgot?

Figyelt kérdés

Vagy csak a fog 4 felső szárának egyike rávetití az árnyékát a másikéra?


Az orvos tegnap azt mondta nagyon jól sikerült a dolog... de nem örülnék annak ha 7 rad helyett 2 lenne 3 érzéstelenítő kura mellett, hogy még ma is nehezen használom az állkapcsom.


2014. márc. 26. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Állj a fürdőszobatükör elé, nyisd ki a szád, és egy kisebb tükörrel tükrözz oda fényt. Ha csak árnyék volt ott, akkor majd így kiderül.
2014. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sehogy nem tudok fényt juttatni oda. Leghátsó fogam.


Majd megkérdezem a dokit mert még van javítandó fogam, csak valamiért káros ez a szer, ezért nem lehet többet csinálni egyszerre?!


Ilyesmit mondott, hogy egyesével kell haladni.

2014. márc. 26. 14:24
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy a barázdában (nem középen), van még egy nagyon halvány fekete pötty.


De közel se olyan mint amilyen volt. 6 rados volt, most kb 1-es, vagy 2-es. Ezt így kellett volna csinálni, vagy teljesen ki kellett volna kapni a feketeséget?

2014. márc. 27. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!