Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog növése által...

Bölcsességfog növése által szétnyomott fog húzása mennyire fáj? Hány fogat húznak egyszerre?

Figyelt kérdés

magánorvoshoz mennék , (szájsebészet nincs nála sajna) alul, leghátsó fogamról volt szó..eddig nem is látszott hogy ennyire szétvan romolva, most ahogy nőtt a bölcsességfogam (alig a felevan kint)letörött a hátsó fogam egész belső (nyelv felőli) része, és hatalmas lyuk van rajta , az egész fog szuvas és valószínű menthetetlen.

mivel csak az egyik felén van "fogás", és félek hogy nem tudja megfogni a fogóval, letörik tövig, és akkor mehetek szájsebészetre a kórházba...ami itt a városban sajnos hentes szintű...

hallottam olyat hogy beadták a lánynak érzéstelenítőt, kint felejtették a folyosón 2órát, mire bement elmúlt az érzéstelenítő, visszament, azt mondták nincs pénz új injekcióra mert mindenkinek csak 1jár, vagy érzéstelenítés nélkül szedik ki, vagy hazamegy..

még egy ugyanilyen fogamvan, a másik oldalon hátul felül

kihúzzák ezzel egyszerre hogy ne kelljen 2x végigszenvednem a gyógyulási procedúrát?


2014. márc. 28. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Húznak egyszerre több fogat is, de általában csak akkor ha ugyan azon az oldalon van. Ha ügyes a fogorvosod akkor simán kihúzza. Nekem is tört már le fogam, az Sztk-s fogorvos neki se állt, azt mondta kérjek időpontot a szájsebészetre. 3 héttel későbbre akartak időpontot adni. Felkerestem egy maszek fogorvost aki szájsebész is. Amikor meglátta a fogamat elcsodálkozott: "Ezzel akarták magát szájsebészetre küldeni?" Simán kihúzta, fájdalommentesen!!! Maszek orvosnál nincs olyan hogy csak 1 érzéstelenítő jár. Ha közben szólsz neki hogy fáj akkor bead még egyet.
2014. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!