Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen amikor foghúzás után...

Milyen amikor foghúzás után gyógyul a seb? (lennt többet)

Figyelt kérdés
Hétfőn elmentem a dokihoz mert nem bírtam már a fájdalmat..fogbélelhalásom volt..a doki először összeroppantotta a fogam mikor első nekifutásra ki akarta húzni..utána a beletört gyökeret véste fúrta és minden dolgot elkövetett hogy kiszedje(hozzáteszem nincs fizetve TB-m és mégis nagyon normális volt) amúgy szájsebészhez akart küldeni..de nagy nehezen 20 perc küszködés után kiszedte..(semmit nem éreztem, mivel úgy mentem hozzá,hogy épp akkor nem fájt és így hatott az érzéstelenítő)Na tehát a kérdésem az lenne,hogy most a fog helye be van gyulladva nagyon és szétrepedt a foghúzástól...Meddig fáj még így? úgy érzem a fülem is fáj...nektem van tapasztalat? vagy valaki tud mondani valamit?
2009. dec. 17. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne öblögess ennyit tudsz tenni. Pár napig még fog fájdogálni, főleg ha gyulladt volt. Nekem a corsodyl öblögető használt, de csak úgy csináld, hogy a fejed jobbra-balra billegeted. Így nekem hamar begyógyult.
2009. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem csak másnapig fájt, de mondták, hogy tovább is fájhat, ha nehezen jön ki, akkor biztos, az enyém könnyen kijött. És azt is mondták, hogy tilos öblögetni néhány napig, amíg teljesen be nem gyógyul a seb. Nekem is most volt decemberben, csak később, most olyan zsibbadós érzésem van, de nem fáj, te hogy vagy? :-)
2010. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik fog volt?

Úgy értem hátsó volt?

2014. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán irass fel valami antibiotikumot

(a gyulladásra)

2014. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!