Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti mennyi idő után tudtatok...

Ti mennyi idő után tudtatok fogszabályzóval enni?

Figyelt kérdés
Pár napja rakták fel a fogszabályzómat(nappali) és a szájpadlásom alatta átmegy egy drót amibe a kaja rendszerint beleakad emiatt le se bírom nyelni. Nektek van ilyen tapasztalatotok?
2014. ápr. 2. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
kb 2-3 nap, nekem legalábbis annyi volt :)
2014. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Húú, az a hülye drót, az nekem is volt hónapokig.. Párszor én is majdnem megfulladtam tőle :)

Egyébként már szinte aznak bármit tudtam volna enni, nem fájt. 2-3 napig vigyáztam rá, aztán már el is felejtettem, hogy fent van és a mogyorótól kezdve a chips, ropi, keményebb gyümölcs, minden ment. Lassan megszoktam, hogy jól össze kell rágni az ételt a fent említett drót/összekötő ív miatt, azután semmi gond nem volt. Idővel leszedi és csak a fogaidon lesznek drótok, gumik, mittoménmik. Az csak az ív kialakításában segít.

Kitartás, nekem még 2 hét és vége :))) 1,5 éve vab fent.

2014. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neked mennyi idő után szedte le?
2014. ápr. 3. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!