Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sok embert látok akiknek fönt...

Sok embert látok akiknek fönt jobb és baloldalt hiányoznak a kettes fogai és a nagy metszőfogai mellett rögtön a szemfogak vannak. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ez nem egy buta kérdés tényleg sok ilyen ember van. De kihúzzák nekik vmi miatt vagy így születnek? Csak kíváncsi vagyok. Mindenesetre nagyon ijesztően néznek ki és eddig csak lányokat láttam akiknek ilyenek a fogai.

2014. ápr. 2. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek fogorvos édesanyja húzta ki, esztétikai okokból. Nekem is furcsa volt úgy látni.
2014. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek a fogaim.Az túlzás,hogy így születtem,hiszen akkor ugye még fogatlan az ember,aztán még tejfog is nő előtte.Nekem azt mondta a doki,hogy csírahiányos a fogsorom,egyszerűen nem fejlődött ki.Igen kicsit furcsa az ember szája,ha mosolyog de azért az ijesztő szó erős megfogalmazás.
2014. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még nem is láttam ilyet... és először hallok róla... Nahát!...
2014. ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem hátra nőtt a jobb oldali metszőfogam előtti fog ezért ki kellett húzni. Ez van. :D
2014. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt még én sem hallottam, nem is láttam... Érdekes lehet. Esztétikai okokból??? Kétlem, hogy szebb lenne így a fogsora, mind1..

Azt már hallottam, hogy a 4-es fogakat kihúzzák mondjuk fogszabályzás miatt (keskeny fogak, hamar romlanak). Azokat 2 éve nekem is kihúzták mikor felkerült a fogszabályzóm. Ma már szerencsére nem látszik, mert beálltak a fogaim szépen egymás mellé.

2014. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem is a négyeseket húzták ki szintén fogszabályozási okokból de azt észre nem veszi senki, hogy hiányzik. de akinek a ketteseit húzták ki az elég para :D
2014. ápr. 3. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is... :)

A 2-eseket lehet(ne) látni, a négyest csak akkor ha nagyot nevetsz. ha pedig beálltak a fogaid, nem tűnik fel szinte senkinek, hogy a 4-esek helyén más fog áll már.

Kerestem Google képek között is milyen lehet ez, de nem igazán találtam.. Esetleg tudsz ilyet linkelni, most már tényleg kíváncsi vagyok hogy is néz ki egy kettes fog nélküli mosoly :)

2014. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
személyi jogokat sajnos sértené, úgyhogy nem tudok :(
2014. máj. 4. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!