Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig fog ez tartani nagyjábó...

Meddig fog ez tartani nagyjából? Nem rég jöttem haza a fogászatról.

Figyelt kérdés

Fogkőleszedésen voltam ma délelőtt, alsó fogakról és íny alól. 2 ml érzéstelenítőt kaptam, kb. 2 órával ezelőtt. Maga a kezelés 5 perc volt, nagyon hamar végeztem, de még egyáltalán nem érzem a számat. =D Vicces, de azért kicsit zavaró is. Nem kérdeztem a dokit, meddig fog ez tartani.:S Szerintetek?

Illetve egy kicsit megpiszkálta az ínyemet is, szépen körbetakarította a fogaimat, vérzett is rendesen. Az már elmúlt, de eléggé érdesnek érzem a fogaimat és mintha kicsit fájna is. Vagy inkább furcsa. Nem volt gyulladásban egyáltalán a kezelés előtt sem. Ez normális, hogy most ezt érzem? És szerintetek mikor ehetek? Nem akarom, hogy bármi baj legyen, hogy alá menjen a kaja vagy valami, de kezdek nagyon éhes lenni.=D Bár lehet még nem tudnék enni, mert azt sem érzem, ha a számhoz érek.:S

Köszönöm a válaszokat!:)


2014. ápr. 9. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Enni akkor szabad, ha a zsibbadás kiment. Érzékeny lesz még egy darabig, nekem kb 1 hétig fájt kicsit és hidegre érzékenyek voltak a fogaim, utána elmúlt.
2014. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!