Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogpótlásom szerintem nagy...

Fogpótlásom szerintem nagy lett. Fém-kerámia híd. Lehet-e utólag (még nincs végleg felragasztva) az alakján változtatni?

Figyelt kérdés
Sajnos a bal felső szemfogamról van szó. Nagyobb lett mint a jobb felső. Ráadásul a fog tetején a szélén látszik a fém, vékony vonalban. Ha végleg felragasztásra kerül akkor az már nem fog látszani?
2009. dec. 21. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az orvost,hogyan tudnánk mi így tudunk segíteni?
2009. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem ő is tud majd segíteni rajta. Hogy lehet ezen formálni Gondolom nem olyan vastag a kerámia réteg rajta...
2009. dec. 21. 16:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Talán akinek már van ilyen jellegű tapasztalata, az tudna segíteni. Volt-e már ilyenre példa...
2009. dec. 21. 16:32
 4/4 igabcsy ***** válasza:

A próbán én is úgy láttam, hogy nagy. Amikor a fogorvos végleg felragasztotta akkor csinált harapás próbát.

Ezen is látszik, hogy ha nagy a fog. Nekem is magas volt, ezért köszörült le belőle. Akkor még lehet formára igazítani.

A felső szélén látszó vékony fém... nos erről nincs tapasztalatom.

De azt javaslom, hogy mielőtt doki felragasztaná úgyis felpróbálja még egyszer, akkor szólj neki és kérdezd meg ezeket. Inkább menjen még vissza 1 napra a fogtechnikushoz, és javítsa ki.

Nem olcsó mulatság a pótlás, ráadásul minimum 10-15 évre csináltatja az ember. Kontár munkát nem szabad elfogadni.

2009. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!