Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek! Lehet, hogy szájrákom...

Félek! Lehet, hogy szájrákom van? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

A szájpadlásomon van egy fekély ami fáj és a nyelven hegyén van egy fehér kis dudor. Lehet ez szájrák??


(normális válaszokat kérek!)


2009. dec. 22. 19:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
mindeképp mutasd meg orvosnak. reméljük, nem az. de innen senki nem tud mit mondani, ha látnánk sem...
2009. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek holnap! De szerinted az?:(
2009. dec. 22. 19:18
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
A rákot az orvos sem tudja ránézésre megállapítani.Ahhoz mintát kell vennie,és a laborban állapítják meg,hogy jó vagy rosszindulatú az elváltozás.Miért lenne jó,ha bárki is ijeszetgetne téged?
2009. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csak meg szeretném tudni,hogy más ember is tapasztal-e már ilyet. Volt már ilyen fehér pötty a nyelvem hegyén és fekély is,de kettő egyszerre nem.Csak,hogy érdemes-e beparáznom vagy nem.
2009. dec. 22. 19:26
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok doki, se hozzá értő, de kis fehér dudor nekem is szokott lenni, ami kis fertőzéstől van. A fekély az hogy néz ki?
2009. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
hát először 1 ilyen kis fehér pukli volt azt kinyomtam a nyelvemmel és mostmár csak egy ilyen piros folt van ami fáj még ha megnyomom! De nyelési problémáim nincsenek,meg semmi olyan ami a rák előjele lenne,egyedül ez a két valami a számban! Lehet,hogy ez csak egy sima fertőzés?
2009. dec. 22. 19:33
 7/26 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

"A nyelvnek mindig az oldalán jelenik meg típusosan, szinte sosem alakul ki a hegyén."

Jajj, nyugodj meg, biztosan nem rák. Igaz, jobb félni, mint megijedni, de akkor is. :) Meg szerintem a szájrák nem oylan kis pukli, amit kinyomsz a nyelveddel.. :)

2009. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem néha szokott lenni belül a számon itt-ott ilyen kis fehér pukli, mint neked, simán kinyomom a nyelvemmel, de aztán nem fáj.
2009. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Próbálok megnyugodni most már.
2009. dec. 22. 19:39
 10/26 A kérdező kommentje:
Nekem fáj! Olyan mintha a pukli kinyomás után felsértettem volna valamivel.
2009. dec. 22. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!