Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehet ideiglenesen...

Hogyan lehet ideiglenesen csökkenteni/megszüntetni az ízérzékelést?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehogy
2014. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Sehogy,mivel a nyelvedbe vannak beépülve az ízérzékelő receptorok (általánosban mindenki megtanulja és középiskolában mégegyszer) csökkenteni úgy tudod (nekem általában így megy) igyál valami nagyon forrót. Garantáltan nem érzel pár óráig ízeket.
2014. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kapj el valami fini influenzát, amitől rohadtul bedugul az orrod, én olyankor egy hétig nem érzek semmi ízt.
2014. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valami kíméletesebb megoldásra gondoltam... :)
2014. ápr. 29. 09:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Fogd be az orrod evés közben.
2014. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Öblögess Corsodyl-lal. Az annyira erősen mentolos, hogy kifejezetten mellékhatásai között szerepel, hogy ideiglenesen megzavarja az ízérzékelést. Nekem volt olyan, hogy az esti öblögetés után még reggel sem éreztem ízeket, mondjuk a reggeli alkalom után úgy késő délelőttig. Engem kifejezetten zavart a dolog (ezért aztán csak annyit öblögettem vele, amennyit muszáj volt), de neked lehet, pont ilyesmire van szükséged :)
2014. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy a Corsodyl csak ideiglenesen veszi el az ízérzékelést?
2014. máj. 3. 17:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Elárulnád, hogy ezzel mi a célod?
2014. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fogyni szeretnék. Ha nem érezném az étel ízét, akkor tutira csak annyit ennék, amennyi szükséges, mivel nincs benne élvezet, nem enném túl magam. Megenném azt is, amit amúgy utálok (ha egészséges), mivel úgysem érezném az ízét. Az is biztos, hogy nem nassolnék, mert minek is?
2014. máj. 3. 17:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Így garantáltan nem fogynál, SÖT sokkal többet ennél, mert ugyan nem vagy éhes, de az étvágyad megmaradna és emiatt állandóan enned kellene.


Sokkal okosabb, ha elkezded a kalóriaszámolást, akkor mindent ehetsz, amit szeretsz, csa mértéket kell tartanod.

Ha meg sokat akarsz enni, akkor egyszerüen többet kell sportolni, és azzal le tudod dolgozni a fölöslegesen bevitt kalóriákat.

2014. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!