Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehet ideiglenesen...

Hogyan lehet ideiglenesen csökkenteni/megszüntetni az ízérzékelést?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 20:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Így garantáltan nem fogynál, SÖT sokkal többet ennél, mert ugyan nem vagy éhes, de az étvágyad megmaradna és emiatt állandóan enned kellene."


Biztos, hogy nem ennék többet, csak annyit, amennyi az éhség megszüntetéséhez kell. Étvágyam meg hiába lenne, ha tudnám, hogy nem érzek ízeket, tutira csak akkor ennék, ha éhes is vagyok.

2014. máj. 4. 11:23
 12/14 anonim válasza:
Az íz érzékelés nem függ össze az éhséggel. Az étvágy már annál inkább. A kalória számolás jobb.
2014. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Amikor használtam, én is meg voltam ijedve, mikor fogok érezni ízeket, de azért fél-egy nap múlva visszaállt a dolog, azóta pedig szintén nincs ezzel gondom. Mondjuk én célszerűen használtam, néhány napig, egy gyulladás csökkentése céljából.


Fogyásra én is az egészséges, rendszeres táplálkozást, az önkontrollt és a rendszeres mozgást javaslom, bár értem, hogy a kérdés nem erre vonatkozott.

2014. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 GuitarrGuy ***** válasza:

[link]


Ha pl. a csoki nem az "édes részt" éri akkor nem fogod érezni az ízét. De ez nem megoldás , mert még nem rágtad meg. Hogyha megrágod akkor összekeveredik a szádban a cucc és érni fogja azt a részt ahol érzékeled az ízét.


Egy ilyet el tudnék képzelni:


[link]


De miután lenyelted, a szádban még maradna egy kevés, és annak éreznéd az ízét.

2014. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!