Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Panoráma röntgen alapján...

Panoráma röntgen alapján mondana-e valaki hozzáértő egy szakvéleményt?

Figyelt kérdés

Sajnos nem ismerek egyetlen fogorvost sem akiben egy kicsit is megbíznék, már halálra kínzott akit csak ismertem.

Emiatt, A fogorvosoktól való rettegésem nagyban közrejátszott a jelen állapot kialakulásához... plussz mind csak le akar "húzni"....

Az alábbi linken megtalálható a panoráma felvétel a "fogaimról", ha valaki hozzáértő véleményezné, azt nagyon megköszönném!


Link a röntgenképhez:

[link]



2014. máj. 1. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress fel egy olyan fogorvost aki egybem szájsebész is, sajnos a fogorvosok sokszor hisznek magukról túl sokat, szakvéleményt csak is orvos végzettségűtől kérj ne itt "gipsz jakab" írjon neked egy google tudással véleményt
2014. máj. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán küldd be a Zuglói Fogászati Centrumhoz,

ott tudnak (azt hiszem) ingyen adfni véleményt

2014. máj. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dehát már alig van fogad- ide csak implantáltatni tudnál

(v. protkó) az meg a körzetiben a legolcsóbb -

2014. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Ha félsz a dokiktól, esetleg menj valakihez, aki

végez kezelést pl. altatásban

2014. máj. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Voltam már több dokinál is, de "ahány ház annyi vélemény".

Egyik ezt mond, a másik azt. Akármelyiket is választom az sok lóvé, legolcsóbb a full protkó...

Egyik azt mondja rángassunk ki mindent,protkó vagy mini implant oszt jónapot.

A másik szerint ami olyan azt meghagyjuk, implantáljunk egyszerre sokat és az a tuti.

A következő azt mondja részleges pótlás, a 4. azt, hogy ami menthető azt "koronázzuk" és csináljunk egy próba implantot. stb. Ez mind szakember, szakvélemény.

De mind úgy kezdi, hogy óvatosan az anyagiakat kóstolgatja. Én meg egyikben sem bízom meg. Ráadásul vidéki vagyok, nem is nagy a választék.

Pont azért dobtam fel ide a képet, hátha jár itt valaki, aki konyít a dologhoz, esetleg tán lelkiismeretes orvos, és így személytelenül, érdek nélkül mond egy véleményt, amit összehasonlíthatok a dr.szakik álláspontjaival.


A zuglóiaknak elküldtem a képet, de már velük is jártam úgy régebben, hogy bár a honlapjukon "hivatalos" verzióként adtak tervet, tök más volt mint amit végül csinálni akartak.


Az a gond, hogy félek tőlük, nem bízom bennük, de csak ők tudják megcsinálni, és a költségek manapság már a csillagokat verik ha belerántják az embert egy hülyeségbe.


Lehet, hogy hülyeség, de ezért írtam ide a kérdésem....

2014. máj. 2. 09:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Talán menj be Klinikákra (Pesten)

Ott van az egyetemnek mindenféle tanszéke (pl. Fogpótlástani) ott talán még érdemes lenne megkérdezni

Azt hiszem a Szentkirályi utca negyvenhét alatt vannak

2014. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Szentkirályi u-ban csupa szakember van és biztos értenek hozzá - megérdeklődöd, egy (részleges) "protkó" mennyibe kerülne, ha ott csináltatnád meg (elmondod,

hogy a fogorvosodhoz nincs bizalmad stb.) Nézd ki a tel.számukat valahonnan (honlapról) és próbálj meg kérni időpontot

2014. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.....
2014. máj. 3. 15:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Pesten a Semmelweis Egyetemnek a Fogpótlástani Tanszéke

foglalkozik ilyenekkel (a nyolcadik kerületben)

2014. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!