Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 hete vették le az állandó...

2 hete vették le az állandó fogszabályzóm. Már ehetek dobos tortát és kürtös kalácsot?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze :)
2014. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Eddig miért nem ettél?
2014. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert gondolom beleragad a fogszabályzóba, és le is szedheti. Rágózni se volt szabad, úgy emlékszem (bár elég régen volt). :)
2014. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem azt írtad, hogy levették 2 hete? Akkor mibe ragad bele?
2014. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az orvos, amikor feltette a fogszabályzót, egy terjedelmes listát adott arról, hogy mit nem ehetek. Minden olajos magvat, kemény dolgot (pl. kenyérhéjat, almát), karamellt, rágót, müzliszeletet stb. megtiltott. Amikor levette, azt mondta, hogy ennek nagy részét az első hónapban éppúgy nem ehetem, mint amikor fent volt a fogszabályzó. Nem tudtam eldönteni, hogy a dobostorta még mindig tiltott étel-e vagy sem, ez motiválta a kérdésemet.
2014. máj. 12. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én fogszabályzóval is eszek mindent. Annyit mondott, hogy óvatosan egyek. Egyedül harapni nem harapom a dolgokat, szendvicset sem.
2014. máj. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Ez nem azért van, mert még úgymond laza még a fogad, és ha elkezdesz nagyon harapni, akkor vissza kimegy a fogad? De puha dolgokat biztos ehetsz, meg ilyen olajos dolgokat, mert ugye már nincs mibe beleragadni. Én igazából keményet is ugyanúgy ettem akkor is, amikor fent volt, meg azután is, bár én az első fogaimmal nem harapok sose.
2014. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!