Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ingyenes fogászati kezelésre...

Ingyenes fogászati kezelésre szeretnék eljutni BP-en úgy, hogy nincs bejelentett lakcímem, sem ideiglenes tartózkodási helyem BP-re. Hová mehetnék?

Figyelt kérdés
Munkahelyem lakóhelyemtől 300km-re van, és szeretném a fogaimat rendbe tenni. Tömések lennének főképp. TB-m van, bejelentkezni BP-re pedig több okból nem akarok (albérlet, kötelező, stb.). XV. kerületben hová tudnék menni, ingyenes kezelésre? Rákos úti sztk-t hívtam, elküldenének haza. Esetleg ha van orvos akit ismertek, és ajánlotok, azt is szívesen hallgatom :)
2014. máj. 13. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz, ha van ideiglenes lakcímed. Egyébként marad a maszek.
2014. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szentkirályi utca 40. TB szerződéses fogászat, oda bárki mehet

Ráadásul 24 órás

2014. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így tudtam mondjuk hallomásból csak. Köszi a segítséget. :-)
2014. máj. 14. 00:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is pont így vagyok. Pécsi vagyok, de Budapesten dolgozom. Papíron semmi közöm Budapesthez, pécsi az állandó lakcímem.

Pont holnapra vettem ki szabadságot mert megyek fogorvoshoz. Igaz én fizetőshöz megyek, de eddig is oda jártam, ezentúl is oda szeretnék.

2014. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!